روزمرگی

بارها مرگ را دیده ام، در تکرار و یکنواختی روزها، در ساکن ماندن، در پوچی و روزمره گی، در بی هدف بودن، در انتظار ماندن، در روز را به شب و شب را به روز رساندن.

مرگ را بسیار تجربه کرده ام، نیازمند تغییرم، از راکد ماندن خسته ام.

دنبال محرکی برای حرکت هستم، دنبال محرکی داخلی چرا که بسیار بدنبال محرک خارجی بوده ام و اکنون آموخته‌ام که هیچ محرک خارجی نمی‌تواند بیش از قدمی ما را به حرکت وادارد.

آنچه نیازمند آنیم، محرکی قوی است که تا بی‌نهایت دنیا ما را راهی کند. تحولی که از مرداب، دریا بسازد و از خاک، طوفان. بدنبال راهی شدنم تا کجا و تا کی، نمی‌دانم. راه را تنها باید رفت و یا با دیگران، نمی‌دانم.

مرگ را سالها، ماهها و روزها تجربه کرده‌ام، بدنبال زندگی می‌گردم.

در اعماق وجودم جستجو می‌کنم تا شاید کورسویی از محرک را بیابم، هنوز هیچ!

/ 17 نظر / 30 بازدید
نمایش نظرات قبلی
هادی

چه حضور غریب و مبهوتی آسمان هم به ما نمی خندد نه کسی فکر رفتن سفر است نه کسی کوله بار می بندد ... در گریز از تمام خاطره ها باز هم در مسیر بن بست است یکصد و پنجمین خیابان هم گویی از انتظار ما خسته است!!

۩۞۩ پدرام ۩۞۩

بیایید ، باور کنیـــم دلیـــل پــرواز " پـــر " نیست !!! پریــدن ، باور پرنده ایست که به پرواز می اندیشد سلام دوست خوب من یه غم عمیقی رو تو این پستت حس کردم................. توکلت به خدا باشه دوست گلم به روز کردم و منتظر حضور پرمهرت هستم

۩۞۩ پدرام ۩۞۩

بیگناه باش تا بیم نداشته باشی سپاس دار باش تا لایق نیکی باشی راستگو باش تا استقامت داشته باشی متواضع باش تا دوست بسیار داشته باشی دوست بسیار داشته باش تا معروف باشی سخی و جوانمرد باش تا آسمانی باشی چالاک باش تا هوشیار باشی زرتشت سلام دوست خوب من منتظر آپ جدیدت هستم به روز کردم و منتظر حضور مهربانت هستم

نرگسیب

عزیز دوست داشتنی من می بوسمت دوست دارم و شدیدا می فهممت... [قلب]

نرگسیب

عزیز دوست داشتنی من می بوسمت دوست دارم و شدیدا می فهممت... [قلب]

گلشن

خیز حسین زینب تو پیر شد طول چهل روز زجان سیر شد به عشق تو به پای خود آمده قبر تو را دید و زمین گیر شد (گلشن)ا

هادی

گــاهــی اگـــه کــل دنـــیـــا رو بـــه پــاتـــ بــریــزن و تــمــام شــہــر زیــر پــاتـــ بــاشــه دلــت مـیـخــواد کـــه بـــه آســمــون زل بــزنــی و بــگــی مــهــمــون نــمــیــخــوای؟!.

شاپرک

درود گرامی. پس کو مطلب جدیدت؟ [لبخند][گل]

هادی

ماندن یا نماندن سئوال این نیست آی که چشم های تو می گوید: بمان می مانم حتی اگر جهان را بر شانه های خسته ی من آوار کرده باشی...

گلشن

دلا یاران همه خوش خلق و خویند ولی یاران من ازبهترین هاست صفا دارد وفا دار و ثمین است صفای این دل دیوانه ی ماست گلشن